Коротко про Prozorro.Продажі для інвесторів, покупців і майбутніх власників

Електронні торги в системі Prozorro.Продажі це зручний та сучасний сервіс доступу до електронних торгів з любої точки країни, що робить простим процес придбання цікавих активів державної та комунальної власності, комерційних лотів ефективним та прозорим.

До придбання бажаного активу всього декілька кроків

1 Крокознайомитись з лотами та обрати кращий із них. Для цього можна скористатися пошуковою системою сайту Prozorro.Продажі, або пошуком на сайті Національної електронної біржі. З вибором Вам також готові допомогти наші співробітники

2 Крок – реєстрація на електронному майданчику за посиланням https://neb.org.ua/register. Для реєстрації необхідно заповнити відповідні поля форми і надати оператору документи для ідентифікації. Звертаємо увагу, що реєстрація на майданчику Національної електронної біржі є безкоштовною та надає Вам доступ для роботи в електронній торговій системі з особистого кабінету учасника та можливість розширеного перегляду цікавих лотів.

3 Крок – підготуватись до аукціону. Для цього рекомендуємо Вам уточнити умови продажу лоту,  завантажити необхідні для кваліфікації учасника документи, сплатити передбачені умовами аукціону гарантійний та реєстраційні внески і подати цінову пропозицію. 

Наші консультанти допоможуть виробити оптимальну стратегію придбання активу, порекомендують щодо ринкової ціни активу та повноти поданих документів

4 Крок – взяти участь в аукціоні. Це найбільш цікава частина процесу торгів, яка неодмінно дасть можливість позмагатися за актив в режимі реального часу та стати його щасливим власником. Аукціон може проходити в таких формах:

  • Англійський аукціон  – це торги, в ході яких відбувається підвищення ціни.Сам аукціон складається з раундів з можливістю підвищення попередньої ставки, переможцем стає учасник який в ході аукціону запропонував найвищу ставку, на що відводиться відповідний час
  • Голландський аукціон передбачає торги, в ході яких початкова ціна лоту покроково знижується до моменту подання учасниками цінової пропозиції яка відповідає поточній. З цього моменту аукціон є зупиненим і учасники можуть подати закриту цінову пропозицію, що перевищує ціну на якій зупинено покрокове зниження.

5 Крок – оплатити ціну за лот, якщо це передбачено для відповідного напряму – підписати протокол та укласти договір про придбання активу за результатами аукціону.

Вам не потрібно розбиратися у безлічі напрямків та врегульованих ними строків з підтримкою Національної електронної біржі залишиться тільки стати учасником, і за результатами торгів – їх переможцем, а решту клопотів ми візьмемо на себе.

Щиро сподіваємося на плідну співпрацю з Вами, так як наші клієнти приходять до нас знову і успішно реалізовують себе в нових напрямках діяльності!

Догори